fbpx

Rezervace hradu přijímáme přes formulář nezávazné poptávky. Následně hrad potvrdíme nebo nabídneme jiný vhodný apod. Telefonicky rezervace nepřijímáme. Kontrolujte si, prosím, i složku spam či hromadná pošta. Děkujeme

Tvarovací balónky a zvířátka

Tvarovací balónky a zvířátka

Děti tuto atrakci přímo milují. Je to velmi jednoduché naučit se vytvářet různé zvířátka, hračky, kytičky a další z tvarovacích balónků. Potřebujete pouze kvalitní tvarovací balónky (s nekvalitními se budete jenom trápit, budou Vám praskat, špatně se budou sukovat atd.) pumpičku na nafouknutí (speciální pumpička je nezbytná, jelikož pusou je nenafouknete, opravdu ani jeden). Ideální je kvalitní dvoucestná pumpička, pokud to myslíte s tvarovacími balonky vážně. V případě, že je chcete použít jednou za rok na oslavě, stačí Vám i klasická obyčejná pumpička (myšleno levná), která je určena na tvarovací balónky. My vám nabízíme vše z tohoto sortimentu v naší nabídce a rádi Vám vše nachystáme na oslavu ke skákacímu hradu.

Tvarovací balónky v mnoha barvách v nejvyšší možné kvalitě, čili Vám nebudou praskat při tvarování a kvalitní pumpičky pro nafouknutí a tvarování. V případě zakoupení tvarovacích balónků u nás Vám poskytneme skvělé videonávody, jak krásně se naučit tvarovat balónky a následně šokovat své děti a mile překvapit. Je to opravdu velmi jednoduché, pomocí videonávodu se naučíte tvarovat prvního psíka, nebo žirafu během minutky. Za hodinku budete skvěle zvládat již nespočet tvarů a začnete vymýšlet své vlastní.

Bude Vás to následně bavit a neustále budete doma vytvářet nové a nové druhy, které z Vás udělají profesionála. Jednoduché zvířátka můžete naučit i Vaše děti. Úspěch u dětí je dokonale zaručen.

  • Osobní odběr v Brně nebo v Hodoníně.
  • Jste z daleka? Vše pošleme poštou!
  • Do 5 minut zvládne nafouknout i žena.

Novinky

Více novinek

                                                     

facebook party hrady.cz

Skákací hrady půjčovna a pronájem

Pronájem skákacích hradů