fbpx

Rezervace hradu přijímáme přes formulář nezávazné poptávky. Následně hrad potvrdíme nebo nabídneme jiný vhodný apod. Telefonicky rezervace nepřijímáme. Kontrolujte si, prosím, i složku spam či hromadná pošta. Děkujeme

Hélium a héliové balónky

Hélium a héliové balónky

V naší nabídce prodeje skákacích hradů narazíte na kategorii Hélium a héliové balónky. Zde naleznete různé druhy balónků a především hélium v nevratných lahvích. Čili po vyčerpání hélia prostě a jednoduše nádobu odvezete na sběrný dvůr apod. dle Vašich možností a pravidel sběru odpadů.

Máme různé velikosti héliových nádob dle množství balónků, které chcete nafouknout. Vše je velmi jednoduché a prosté a efekt je naprosto maximální. Kdo se může pochlubit létajícími balónky?

Balónky nabízené v obchodech nemusí být vhodné pro nafukování héliem z důvodu materiálu, gramáže atd., my Vám nabízíme nafukovací balónky, které vyhovují svojí velikostí, gramáží a dalšími vlastnostmi, které jsou nezbytné pro nafukování héliem tak, aby vydrželi co nejdéle nafouknuté, aby spotřeba byla nízká a dlouho létaly.

Héliové bomby jsou různých objemů, čili každá héliová bomba je vhodná na jiné množství balónků. U každého hélia máme uvedeno, na jaké množství balónků je určen. Děti na každé párty milují vznášející se balónky. Podívejte se na naši héliovou nabídku. 

Nabídka hélia a balónků zde

 

  • Osobní odběr v Brně nebo v Hodoníně.
  • Jste z daleka? Vše pošleme poštou!
  • Do 5 minut zvládne nafouknout i žena.

Novinky

Více novinek

                                                     

facebook party hrady.cz

Skákací hrady půjčovna a pronájem

Pronájem skákacích hradů