fbpx

Rezervace hradu přijímáme přes formulář nezávazné poptávky. Následně hrad potvrdíme nebo nabídneme jiný vhodný apod. Telefonicky rezervace nepřijímáme. Kontrolujte si, prosím, i složku spam či hromadná pošta. Děkujeme

Pronájem skákací hrady a nafukovací atrakce - pronájem a půjčovna skákací hrady

Pronájem skákací hrady a nafukovací atrakce - pronájem a půjčovna skákací hrady

Pronájem a půjčování skákacích hradů je nezbytnou součástí života dětí, které velmi rády obohatí svoji párty, narozeninovou oslavu, či jinou soukromou oslavu tímto druhem atrakcí, kterým nepochybně skákací hrad je. Nafukovací atrakce jsou bezpečné atrakce, které si můžete na své zahradě, uvnitř objektu, či venku nafouknout a provozovat během oslavy sami. Je to opravdu maximálně jednoduché. U nás si skákací hrad půjčíte a dále je již vše na Vás. Ale opravdu se nebojte, zvládlo by to i dítě.

Celá instalace, čili rozbalit, rozložit, nafouknout nezabere více jak deset minut a to samé naopak vypnout, sfouknout a zabalit, také nezabere více jak deset minut. Skákací hrady jsou převáženy v přepravním vaku, v pohodě je dáte do kufru auta. Součástí je vždy kompresor, kterým atrakci nepřetržitě plníte vzduchem.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat ohledně pronájmu a půjčení skákacího hradu.

Do těchto měst, vesnic a lokalit můžeme doporučit a pronajmout skákací hrad osobním dovozem s vyzvednutím, ale samozřejmě záleží na Vás, pokud Vám nevadí jet delší čas.

 • Brno ( Blansko, Tišnov, Kuřim, Adamov, Vyškov, Rousínov, Šlapanice, Újezd u Brna, Bučovice, Modřice, Rajhrad, Židlochovice, Dolní Kounice, Ivančice, Rosice, Zbýšov, Oslavany)
 • Blansko (Velké Opatovice, Letovice, Boskovice, Rájec-Jestřabí, Kunštát) Vyškov (Rousínov, Slavkov u Brna, Bučovice)
 • Zlín (Luhačovice, Březůvky, Brumov-Bylnice, Valašské Kloubouky, Újezd, Vizovice, Slušovice, Trnava, Otrokovice, Napajedla)
 • Uherské hradiště (Staré město, Uherský brod, Kunovice, Hluk, Nedakonice, Slavičín, Bojkovice, Starý Hrozenkov, Buchlovice, Horní Němčí, Blatnice pod. Svatým Antonínkem)
 • Znojmo (Moravský Krumlov, Miroslav, Hrušovany nad Jevišovkou, Jaroslavice, Hodonice, Šatov, Jevišovice, Blížkovice)
 • Hodonín (Lužice, Mikulčice, Dolní Bojanovice, Čejkovice, Mutěnice, Dubňany, Ratíškovice, Rohatec, Čejč, Starý a Nový Poddvorov)
 • Břeclav (Mikulov, Hustopeče, Velké Bílovice, Lanžhot, Valtice, Velké Pavlovice, Podivín, Moravská Nová Ves, Lednice)
 • Kyjov (Strážovice, Svatobořice-Mistřín, Milotice, Vlkoš, Vracov, Bzenec, Kostelec, Archlebov, Ždánice, Bukovany, Koryčany, Moravany)
 • Veselí nad Moravou (Uherský Ostroh, Blatnice pod sv. Antonínkem, Vnorovy, Hroznová Lhota, Lipov, Radějov, Strážnice, Hluk, Louka)

Avšak nemusíte se vůbec bát si hrad vyzvednout a postavit sami. Je to velmi jednoduché a zvládne to bez problémů i žena. V případě obav Vám můžeme telefonicky poskládání skákacího hradu objasnit, abyste zjistili, že je to naprosto jednoduchá věc.

Chci si vybrat z nabídky hradů k pronájmu

 • Osobní odběr v Brně nebo v Hodoníně.
 • Jste z daleka? Vše pošleme poštou!
 • Do 5 minut zvládne nafouknout i žena.

Novinky

Více novinek

                                                     

facebook party hrady.cz

Skákací hrady půjčovna a pronájem

Pronájem skákacích hradů