fbpx

Rezervace hradu přijímáme přes formulář nezávazné poptávky. Následně hrad potvrdíme nebo nabídneme jiný vhodný apod. Telefonicky rezervace nepřijímáme. Kontrolujte si, prosím, i složku spam či hromadná pošta. Děkujeme

Párty mezi bublifukovými bublinkami

Párty mezi bublifukovými bublinkami

Mnoho z Vás při půjčování skákacího hradu se dotazuje, zda-li nemáme i přístroj na výrobu bublifukových bublinek. Naše odpověď zní ano, máme i tento přístroj, který tolik děti milují a velmi rády na jakékoliv párty, nebo oslavě, kde samozřejmě skákají na našich nafukovacích atrakcích, také rády běhají mezi bublifukovými bublinami.

Tento přístroj je možné zapojit do zásuvky, nebo použít baterií. Pracuje na principu mlýna, který se otáčí, nabírá bublifukovou vodu a větrákem vyfukuje nespočet bublinek. Děti je honí, praskají, létají mezi nimi. Dodá to správné atmosféře grády.

K přístroji samozřejmě poskytujeme i bublifukové náplně, které doléváte. Můžete si vybrat násobky 0,5l. Opravdu vřele doporučujeme, protože pokud chceme mít pořádnou dětskou párty, obohaťte nafukovací skákací hrad z naší půjčovny i tímto skvělým přístrojem na výrobu bublinek.

Součástí zapůjčení přístroje je i 0,5 l speciálního originálního bublifukového "lektvaru", který vydrží přibližně na 40 minut neustálého proudu bublinek. 

Bublinkovací přístroj zde

  • Osobní odběr v Brně nebo v Hodoníně.
  • Jste z daleka? Vše pošleme poštou!
  • Do 5 minut zvládne nafouknout i žena.

Novinky

Více novinek

                                                     

facebook party hrady.cz

Skákací hrady půjčovna a pronájem

Pronájem skákacích hradů