fbpx

Rezervace hradu přijímáme přes formulář nezávazné poptávky. Následně hrad potvrdíme nebo nabídneme jiný vhodný apod. Telefonicky rezervace nepřijímáme. Kontrolujte si, prosím, i složku spam či hromadná pošta. Děkujeme

Rezervujte včas na svátky a prodloužené víkendy

Rezervujte včas na svátky a prodloužené víkendy

Sezóna již pomalu startuje, první narozeninové oslavy, či párty večírky s dětmi máme již za sebou a pomalu se začínají plnit, ostatně jako každý jiný rok, významné termíny v roce. Mezi ně se rozhodně řadí všechny svátky, den dětí, konec školního roku, prodloužené víkend a další podobné akce, kde samozřejmě nemůže chybět skákací hrad. V naší půjčovně nafukovacích skákacích hradů máme naprosto vše, co je nezbytné pro všechny druhy oslav, kde se vyskytují děti, které chtějí řádit jako pominuté na nafukovacích atrakcích, které si můžete u nás zapůjčit.

Samotná rezervace skákacího hradu Vás k ničemu nezavazuje a máte jistotu, že nebudete na poslední chvíli zoufale přemýšlet, čím skákací atrakci nahradit, protože již není žádná volná. U nás máme dostatečnou zásobu skákacích hradů k půjčení, avšak na významné dny, které jsme uváděli výše máme vždy vše rozpůjčováno s předstihem.

Hrady si můžete osobně vyzvednout v Brně, nebo v Hodoníně, případně Vám zašleme poštou.

skakaci hrad půjčovnaskákací hrady

půjčovna nafukovacích atrakcípronajem skákacího hradu

 

 

  • Osobní odběr v Brně nebo v Hodoníně.
  • Jste z daleka? Vše pošleme poštou!
  • Do 5 minut zvládne nafouknout i žena.

Novinky

Více novinek

                                                     

facebook party hrady.cz

Skákací hrady půjčovna a pronájem

Pronájem skákacích hradů