fbpx

Rezervace hradu přijímáme přes formulář nezávazné poptávky. Následně hrad potvrdíme nebo nabídneme jiný vhodný apod. Telefonicky rezervace nepřijímáme. Kontrolujte si, prosím, i složku spam či hromadná pošta. Děkujeme

Skákací hrady

Skákací hrady

Skákací hrady neodmyslitelně patří k dětem, jejich akcím, oslavám, nebo různým jarmarcím a dalším podobným akcím. Skákací hrady lze provozovat venku, ale také uvnitř objektu, pokud lze hrad přivázat, aby nedošlo k jeho převrácení apod. Některé hrady jsou nižší a zabírají větší plochu, takže u nich převrácení nehrozí. Dnes každý rodič má zájem na tom, aby jeho dítě oslavilo své narozeniny, nebo jiné výročí, které je pro něj důležité, pozvalo své kamarády, udělalo dojem a především si celou akci užilo.

Naše skákací hrady jsou naprosto ideální pro tyto aktivity, jelikož jsou vhodné pro děti do cca 10 let, vejdou se svým rozměrem téměř všude, na kteroukoliv zahradu a svým vzhledem jsou ideální pro tématické akce. Každý vzhled je jiný a originální, skákací hrady obsahují mnoho průlezek, zákoutí, schovaných úkrytů, ale také aktivní věci typu házení na koš, nebo na cíl, či kroužků, plavání mezi míčky atd.

Každá maminka má vždy obavu, zda-li skákací hrad zvládne sama odnést, nafouknout atd. Nemusíte se vůbec bát, opravdu to zvládne každá maminka, je to tak jednoduché a především Vám pomůžou děti, jelikož nafukování a sfukování a skládání je pro ně naprostou zábavou, u které se taktéž vyřádí a ještě udělají mnoho užitečného tím, že Vám pomůžou.

Pokud chcete, aby Vaše děti měly opravdovou radost a velkou památku na oslavu, konec školního roku atd., rozhodně neváhejte a připravte jim překvapení s našimi skákacími hrady. Nafukovací atrakce jsou bezpečné při dodržení všech pravidel, které jsou i logické - nenechávat děti bez dozoru a další.

 

 

  • Osobní odběr v Brně nebo v Hodoníně.
  • Jste z daleka? Vše pošleme poštou!
  • Do 5 minut zvládne nafouknout i žena.

Novinky

Více novinek

                                                     

facebook party hrady.cz

Skákací hrady půjčovna a pronájem

Pronájem skákacích hradů