fbpx

Rezervace hradu přijímáme přes formulář nezávazné poptávky. Následně hrad potvrdíme nebo nabídneme jiný vhodný apod. Telefonicky rezervace nepřijímáme. Kontrolujte si, prosím, i složku spam či hromadná pošta. Děkujeme

Skákací hrady na různé akce

Skákací hrady na různé akce

Při jakých příležitostech lze využít nafukovací skákací hrad? No při všech akcích, kde chcete dětem ve věku 1-12 let udělat radost. Děti skákání, lezecké stěny, skluzavky a tunely milují a věřte, že je budete muset přemlouvat, aby již s radovánkami skončili.

Naše společnost nabízí pronájem skákacích hradů různých velikostí. Hrady v největší kategorie (akční plocha 15-20 m2) lze využít na městské či obecní akce, zábavy, předvolební setkání, farmářské trhy či dětské dny. Výhodné je tyto využít i pro dětské organizace, sportovní kroužky, školky i školy, kdy snadnou instalaci skákacího hradu oživíte exteriérové prostory, v kterých se děti pravidelně scházejí.

Hrady střední a menší kategorie (akční plocha 7-14 m2) můžete využít i do vnitřních prostor s výškou stropu 240 cm. Tyto hrady se často využívají pro dětské narozeninové oslavy, oslavy křtu či biřmování i svatby či promoce, kdy dětem zpestříte celodenní program, který je spíše orientován k dospělým. Děti se nebudou nudit a vy se budete radovat z jejich úsměvů.

Disponuje nejnovějšími hrady designových řad s různě zaměřenou tématikou.  U nás si vyberete hrady se zvířátky na Vaše Safari party, holčičky se budou cítit jako v pohádce na hradu CASTLE a chlapečci se mohou cítit jak ve formuli Hrad FORMULE 1 či vznášet se na křídlech skákacího hradu LETADLO. Aktivnější děti pookřejí na Velké překážkové dráze či se budou radovat z Mega dvojkluzavky skákací.

Nemůžete si vybrat? Zavolejte či napište (mail i chat). Náš skvěle vyškolený personál Vám rád poradí, který hrad se hodí pro jaké věkové kategorie a udělá Vám objednávku na míru. Každý hrad důvěrně známe a rádi Vám bližší specifika sdělíme.

Hrady si můžete vyzvednout osobně na pobočkách v Brně a Hodoníně a jste-li zdaleka, zašleme Vám hrad poštou či kurýrem za ceny garantované na stránkách. Hrady, které máme v nabídce pohodlně naložíte do kufru auta (max. hmotnost hradu je 30 Kg, velikost hokejové tašky). Snadnou instalaci max. do 7 min včetně nafouknutí zajistíte skvělou atrakci (zvládne i žena). Ke každému hradu obdržíte kompletní sadu  příslušenství  jako je podkladový  koberec,  kolíky ke upevnění  a kompresor.

Tak neváhejte a rezervujte s předstihem 2-4 týdny, tak abyste si mohli vybrat hrad, do kterého se Vy i děti zamilujete.

Pěkné léto Vám přeji partyhrady.cz

  • Osobní odběr v Brně nebo v Hodoníně.
  • Jste z daleka? Vše pošleme poštou!
  • Do 5 minut zvládne nafouknout i žena.

Novinky

Více novinek

                                                     

facebook party hrady.cz

Skákací hrady půjčovna a pronájem

Pronájem skákacích hradů