fbpx

Skákací hrady na různé akce

Skákací hrady na různé akce

Při jakých příležitostech lze využít nafukovací skákací hrad? No při všech akcích, kde chcete dětem ve věku 1-12 let udělat radost. Děti skákání, lezecké stěny, skluzavky a tunely milují a věřte, že je budete muset přemlouvat, aby již s radovánkami skončili.

Naše společnost nabízí pronájem skákacích hradů různých velikostí. Hrady v největší kategorie (akční plocha 15-20 m2) lze využít na městské či obecní akce, zábavy, předvolební setkání, farmářské trhy či dětské dny. Výhodné je tyto využít i pro dětské organizace, sportovní kroužky, školky i školy, kdy snadnou instalaci skákacího hradu oživíte exteriérové prostory, v kterých se děti pravidelně scházejí.

Hrady střední a menší kategorie (akční plocha 7-14 m2) můžete využít i do vnitřních prostor s výškou stropu 240 cm. Tyto hrady se často využívají pro dětské narozeninové oslavy, oslavy křtu či biřmování i svatby či promoce, kdy dětem zpestříte celodenní program, který je spíše orientován k dospělým. Děti se nebudou nudit a vy se budete radovat z jejich úsměvů.

Disponuje nejnovějšími hrady designových řad s různě zaměřenou tématikou.  U nás si vyberete hrady se zvířátky na Vaše Safari party, holčičky se budou cítit jako v pohádce na hradu CASTLE a chlapečci se mohou cítit jak ve formuli Hrad FORMULE 1 či vznášet se na křídlech skákacího hradu LETADLO. Aktivnější děti pookřejí na Velké překážkové dráze či se budou radovat z Mega dvojkluzavky skákací.

Nemůžete si vybrat? Zavolejte či napište (mail i chat). Náš skvěle vyškolený personál Vám rád poradí, který hrad se hodí pro jaké věkové kategorie a udělá Vám objednávku na míru. Každý hrad důvěrně známe a rádi Vám bližší specifika sdělíme.

Hrady si můžete vyzvednout osobně na pobočkách v Brně a Hodoníně a jste-li zdaleka, zašleme Vám hrad poštou či kurýrem za ceny garantované na stránkách. Hrady, které máme v nabídce pohodlně naložíte do kufru auta (max. hmotnost hradu je 30 Kg, velikost hokejové tašky). Snadnou instalaci max. do 7 min včetně nafouknutí zajistíte skvělou atrakci (zvládne i žena). Ke každému hradu obdržíte kompletní sadu  příslušenství  jako je podkladový  koberec,  kolíky ke upevnění  a kompresor.

Tak neváhejte a rezervujte s předstihem 2-4 týdny, tak abyste si mohli vybrat hrad, do kterého se Vy i děti zamilujete.

Pěkné léto Vám přeji partyhrady.cz

  • Osobní odběr v Brně nebo v Hodoníně.
  • Jste z daleka? Vše pošleme poštou!
  • Do 5 minut zvládne nafouknout i žena.

Novinky

Více novinek

                                                     

facebook party hrady.cz

Skákací hrady půjčovna a pronájem

Pronájem skákacích hradů