fbpx

Rezervace hradu přijímáme přes formulář nezávazné poptávky. Následně hrad potvrdíme nebo nabídneme jiný vhodný apod. Telefonicky rezervace nepřijímáme. Kontrolujte si, prosím, i složku spam či hromadná pošta. Děkujeme

Rezervace a objednávky skákacích hradů na sezónu 2017

Rezervace a objednávky skákacích hradů na sezónu 2017

Vážení milovníci skákacích hradů, oslav, narozeninových párty a dalších obdobných akcí nejen pro děti. Rok 2017 je již v plném proudu a pomalu se nám Zima přehoupne v Jaro, pomalu zvelebíme zahrady a začneme plánovat další jarní a letní sezónu, dovolené a akce. 

Proto již nyní je ten správný včas si bez stresu rezervovat skákací hrad, nabídku jsme velmi obohatili o nové typy hradů, jak je každým rokem naším zvykem, abyste vždy vyzkoušeli něco nového, děti neměli stereotyp a zábava jenom rostla. 

Pokud nyní rezervujete, máte jistotu, že na atraktivní, zajímavé a velmi žádané, či prodloužené víkendy budeme mít kapacitu na půjčení a zároveň si můžete vybírat ze všech hradů. Nabídku se pak s postupem času zmenšuje a hradů a volných termínů samozřejmě ubývá a je zapotřebí následně brát alternativy. 

Proto opravdu neváhejte, již nyní máme rezervace těch nejzajímavějších termínů, rezervujte si ten Váš pravý. 

  • Osobní odběr v Brně nebo v Hodoníně.
  • Jste z daleka? Vše pošleme poštou!
  • Do 5 minut zvládne nafouknout i žena.

Novinky

Více novinek

                                                     

facebook party hrady.cz

Skákací hrady půjčovna a pronájem

Pronájem skákacích hradů