fbpx

Již jsme připraveni na sezónu 2023. Pro rezervaci hradu využijte nezávaznou poptávku. Základní odpovědí naleznete v otázky a odpovědi nebo v našich článcích v patičce stránek. E-maily vyřizujeme denně a hrady půjčujeme po celý rok. Již jsou k dispozici použité (i nové) hrady z loňské sezóny. Na telefonu budeme opět od 1.4.2023. Děkujeme

Výprodej skákacích hradů po sezóně

Výprodej skákacích hradů po sezóně

Jako každý rok jsme pro Vás připravili nabídku našich použitých hradů zde Prodej hradů . Pod tímto odkazem naleznete veškerou aktuální nabídku hradů, které nyní nabízíme k dispozici k prodeji. U každého hradu je uvedena cena a informace o hradu. V případě zájmu o daný hrad prosíme vyplňte poptávkový formulář u daného hradu a budeme Vás následně kontaktovat. Telefonické informace nejsou bohužel možné, protože kolegyně na telefonu nemá k použitým hradům informace. 

Přejeme krásný výběr a především velkou rychlost, protože hrady jsou obvykle rozebrány během několika málo dní. 

Děkujeme za Vši přízeň v roce 2017. Samozřejmě hrady půjčujeme i během podzimní a zimní sezóny, stačí jen poptat. Již nyní pro Vás připravujeme skvělé novinky pro sezónu 2018. Těšte se, my se již nyní těšíme, hrady prostě milujeme. 

  • Osobní odběr v Brně nebo v Hodoníně.
  • Jste z daleka? Vše pošleme poštou!
  • Do 5 minut zvládne nafouknout i žena.

Novinky

Více novinek

                                                     

facebook party hrady.cz

Skákací hrady půjčovna a pronájem

Pronájem skákacích hradů