fbpx

Sezóna je v plném proudu, proto nejsme schopni být neustále na telefonu. Využijte prosím nezávazné poptávky nebo dotazu e-mailem. Rádi zodpovíme všechny dotazy. E-maily vyřizujeme několikrát denně. Mnoho odpovědí je na našich stránkách v sekci Otázky a odpovědi nebo v článcích v patičce naší stránky. Děkujeme a těšíme se na Vás.
Na víkend 9-11.6.2023 máme ještě volné hrady, zašlete nezávaznou poptávku prosím.

Novinky v roce 2018

Novinky v roce 2018

Vitáme Vás v roce 2018 s našimi atrakcemi. Již v plné proudu jsou opět rezervace na ty nejzajímavější termíny, které nás čekají v tomto roce. Klasicky mezi ně patří čarodějnice, Den dětí, konec školního roku, prodloužené víkend, konec prázdnin a mnohé další. 

Jelikož jsme průkopníky v nabídce pronájmu skákacích hradů, i pro letošní rok bude nespočet novinek. Všechny Vám ihned neprozradíme, ale necháme Vás nahlédnout pod pokličku. 

Opět obohatíme náš arzenál o nové atrakce. Budou to skákací hrady jak pro kluky, tak i pro holky. Samozřejmě i klasické společné. Bude zde několik zcela nových novinek pro Vás. Těšte se. 

Opět zopakujeme pro Vás oblíbenou soutěž, která měla velké ohlasy. Soutěž o půjčení skákacího hradu bude startovat již dnes. 

Těšíme se na Vás i v tomto roce a neváhejte s rezervací, Vy naši stálí zákazníci víte, že pokud si chcete vybírat, je potřeba rezervovat brzy. 

Na viděnou s naším týmem Party-hrady.cz

  • Osobní odběr v Brně nebo v Hodoníně.
  • Jste z daleka? Vše pošleme poštou!
  • Do 5 minut zvládne nafouknout i žena.

Novinky

Více novinek

                                                     

facebook party hrady.cz

Skákací hrady půjčovna a pronájem

Pronájem skákacích hradů