fbpx

Rezervace hradu přijímáme přes formulář nezávazné poptávky. Následně hrad potvrdíme nebo nabídneme jiný vhodný apod. Telefonicky rezervace nepřijímáme. Kontrolujte si, prosím, i složku spam či hromadná pošta. Děkujeme

Výhodná nabídka na rok 2024 od naší půjčovny skákacích hradů

Výhodná nabídka na rok 2024 od naší půjčovny skákacích hradů

Rok 2023 se blíží ke konci a v naší půjčovně skákacích hradů jsme se rozhodli představit velmi výhodnou nabídku pro příští rok. Jestliže již teď plánujete oslavu narozenin, rodinné setkání, firemní akci, nebo jinou událost, kde by skákací hrad skvěle rozveselil atmosféru, máme pro vás skvělou zprávu!

Pokud si objednáte a závazně rezervujete pronájem skákacího hradu na rok 2024 do konce tohoto roku, nabízíme vám slevu ve výši 10 %. Naše skákací hrady jsou perfektním řešením pro zábavu dětí i dospělých a nyní je můžete mít za ještě výhodnější cenu.

V naší nabídce máme širokou škálu skákacích hradů různých velikostí a designů. Ať už máte rádi klasické hradové motivy, nebo dáváte přednost skákacím hradům s oblíbenými pohádkovými postavičkami, u nás si jistě vyberete.

Rezervace je rychlá a jednoduchá. Stačí vytvořit nezávaznou poptávku na našich stránkách. 

Nezapomeňte, tato nabídka platí pouze do konce roku 2023, tak neváhejte a rezervujte si skákací hrad co nejdříve, abyste mohli využít této skvělé slevy. Těšíme se na vás v roce 2024 s našimi skákacími hrady!

Nabízíme zábavu, radost a skvělé zážitky za výhodné ceny. S naší půjčovnou skákacích hradů bude každá akce nezapomenutelná!

  • Osobní odběr v Brně nebo v Hodoníně.
  • Jste z daleka? Vše pošleme poštou!
  • Do 5 minut zvládne nafouknout i žena.

Novinky

Více novinek

                                                     

facebook party hrady.cz

Skákací hrady půjčovna a pronájem

Pronájem skákacích hradů