fbpx

Rezervace hradu přijímáme přes formulář nezávazné poptávky. Následně hrad potvrdíme nebo nabídneme jiný vhodný apod. Telefonicky rezervace nepřijímáme. Kontrolujte si, prosím, i složku spam či hromadná pošta. Děkujeme

Nové skákací hrady v roce 2024

Nové skákací hrady v roce 2024

Nové hrady v roce 2024: Zábava na vodě i na souši
Rok 2024 přináší v oblasti zábavy a rekreace v Nových hradech několik vzrušujících novinek. Pro milovníky adrenalinu a vodních radovánek byla otevřena obří trojskluzavka, která slibuje nezapomenutelné zážitky pro všechny věkové kategorie. Děti se mohou těšit na klasický skákací hrad s dvouskluzavkou, zatímco pro ty nejmenší byl připraven dračí nafukovací hrad plný barev a fantazie.

Vodní zábavní obří trojskluzavka. Jednou z hlavních atrakcí letošního roku je bezesporu vodní zábavní obří trojskluzavka, která se pyšní nejen svými impozantními rozměry, ale také rychlostí a zábavností, jakou nabízí. Tato skvostná konstrukce je ideální pro horké letní dny, kdy se návštěvníci mohou svézt na vlně osvěžující zábavy.
vodni hrad obri skluzavka
Skákací hrad klasik s dvouskluzavkou. Pro děti, které preferují hry na pevné zemi, je zde nový skákací hrad klasik s dvouskluzavkou. Tato nafukovací atrakce nabízí bezpečné prostředí, kde si mohou děti bezstarostně užívat skákání a sklouznutí po dvou skluzavkách, což zajišťuje dvojitou dávku zábavy.
skakaci hrad klasik se skluzavkou Dračí nafukovací hrad.  Pro ty nejmenší je přichystán dračí nafukovací hrad, který je navržen tak, aby podněcoval dětskou fantazii a poskytoval bezpečné místo pro hru. S jeho živými barvami a veselými motivy se dračí hrad stává oblíbeným místem pro rodiny s dětmi, které hledají zábavu v bezpečném a kontrolovaném prostředí.
draci nafukovac skakaci hrad
Nové hrady v roce 2024 tak nabízejí něco pro každého – ať už hledáte vzrušení na vodní skluzavce, nebo preferujete klidnější zábavu na suchu. S těmito novými přírůstky se stává město destinací plnou zábavy a radosti pro celou rodinu.
  • Osobní odběr v Brně nebo v Hodoníně.
  • Jste z daleka? Vše pošleme poštou!
  • Do 5 minut zvládne nafouknout i žena.

Novinky

Více novinek

                                                     

facebook party hrady.cz

Skákací hrady půjčovna a pronájem

Pronájem skákacích hradů