fbpx

Rezervace hradu přijímáme přes formulář nezávazné poptávky. Následně hrad potvrdíme nebo nabídneme jiný vhodný apod. Telefonicky rezervace nepřijímáme. Kontrolujte si, prosím, i složku spam či hromadná pošta. Děkujeme

Pronájem hradu poštou

Pronájem hradu poštou

V případě pronájmu skákacího hradu poštou je postup velmi jednoduchý. Vyberete si hrad z nabídky pronájmu a vyplníte u něj nezávazný poptávkový formulář s informacemi o Vás, době pronájmu atd. Formulář odešlete a my Vás budeme na základě obdrženého formuláře kontaktovat telefonicky, nebo e-mailem s nabídkou, všemi informacemi a rádi zodpovíme i Vaše dotazy.

Na základě domluvy Vám bude hrad zaslán Českou poštou na dobírku, kde dobírečné se skládá z ceny pronájmu hradu na dané období a kauce 3000 Kč, která Vám bude po vrácení hradu poštou do 7 dnů vrácena na Váš účet, který uvedete. Hrad odesíláme s dostatečným 48 hodinovým předstihem, aby Vám byl opravdu doručen včas i kdyby se pošta den opozdila.

Hrad jste povini v den skončení nájmu odeslat zpět jakoukoliv zásilkovou službou, abychom ho druhý den po odeslání obdrželi - čili například Balíkem do ruky České pošty, nebo PPL, DHL atd. Pokud máte tedy hrad zapůjčený na víkend, odešlete nám ho v pondělí. 

Zásilku k Vám je možné odeslat pouze přímo na Vaši trvalou adresu bydliště, nebo firmy, nikoliv P.O. box apod.

Obvykle se jedná o dva balíky, kdy v jednom balíku je hrad a v druhém elektrický fukar (nafukovač hradu). U menších hradů se vejde vše do jedné zásilky. Doporučuji uschovat krabici, stretch folii, ve které Vám hrad přijde, abyste v té samé krabici zase bez problémů hrad odeslali zpět a nemuseli přemýšlet, jak ho odeslat. Vše je velmi jednoduché a rozhodně to za tu zábavu a radost pro děti stojí.  U většiny velkých hradů poštou plastové balonky nezasíláme z důvodu jejich neskladnosti.

Děkujeme a budeme se těšit na spolupráci a radost z hradů

 

  • Osobní odběr v Brně nebo v Hodoníně.
  • Jste z daleka? Vše pošleme poštou!
  • Do 5 minut zvládne nafouknout i žena.

Novinky

Více novinek

                                                     

facebook party hrady.cz

Skákací hrady půjčovna a pronájem

Pronájem skákacích hradů