fbpx

Rezervace hradu přijímáme přes formulář nezávazné poptávky. Následně hrad potvrdíme nebo nabídneme jiný vhodný apod. Telefonicky rezervace nepřijímáme. Kontrolujte si, prosím, i složku spam či hromadná pošta. Děkujeme

Stavba a skládání skákacího hradu

Stavba a skládání skákacího hradu

Skákací hrad obdržíte v přepravní tašce s kolíky k upevnění do země a podkladovou fólií, která se dává pod skákací hrad. Kompresor (fukar k nafouknutí hradu) je zvlášť v přepravní krabici. Zvolíte si vhodné rovné místo a rozložíte podkladovou folii pod hrad. Zkontrolujete, že se na zemi nenachází žádné ostré předměty, který by mohly hrad ze spodu poškodit. Následně hrad položíte na tuto folii a roztáhnete ho na folii. 

Vytáhnete fukar z krabice, postavíte ho na zem a k vývodu fukaru navlečete žlutý rukáv, který vede zezadu skákacího hradu, tak jak vidíte na spodní fotografii. Čili fukar je položen v zadní části hradu, tudíž nikoho neruší a děti se k němu nedostanou. Samozřejmě fukar je chráněn ochranou mřížkou před dětmi. Rukáv navlečete na fukar a omotáte páskou se suchým zipem, která je na jeho konci umístěna. Kolíky zasunete do dírek u fukaru do země, čímž fukar přikurtujete k zemi a ani větr ho případně nepřevrátí. 

Následně fukar zapojíte do zásuvky a zapnete černým přepínačem umístěným z boku na fukaru. Během maximálně půlminuty až  jedné minuty je hrad nafouknut a připraven ke skákání. Po nafouknutí zatlučete kolíky, které drží hrad na zemi proti větru apod. Tyto kolíky se provlečou po stranách hradu očky, tak jako když stavíte stan, takže provlečete kolík okem na boku hradu a zasunete kolík do země. Je to to nejdůležitější na stavbě hradu, aby nedošlo k převrácení atd.  Jakmile budete chtít skákací hrad složit, jednoduše fukar vypnete a hrad během málo vteřin spadne na zem. Odpojíte rukáv od fukaru. Vytáhnete kolíky ze země, abyste mohli fukar zabalit do přepravní krabice.

Postupným skládáním - na půlku, na čtvrtku atd.,  z hradu dostanete vzduch ven a následně ho uložíte zpět do přepravního vaku. Folii podkladovou pod skákací hrad utřete ze spodu, složíte a položíte také do vaku. Tím je vše hotovo a můžete nám hrad vrátit zpět.

Sami vidíte, jak je to velmi jednoduché a bez potíží to zvládne každý, obzvlášť za pomoci rozzářených dětí. Kompletní návod k použití je součástí smlouvy a budete na správné použití proškoleni. Dodržujte důsledně a přesně tyto závazné pokyny a pravidla. 

skakaci hrad

nafukování skákacího hradu

 
 
 
  • Osobní odběr v Brně nebo v Hodoníně.
  • Jste z daleka? Vše pošleme poštou!
  • Do 5 minut zvládne nafouknout i žena.

Novinky

Více novinek

                                                     

facebook party hrady.cz

Skákací hrady půjčovna a pronájem

Pronájem skákacích hradů