fbpx

Rezervace hradu přijímáme přes formulář nezávazné poptávky. Následně hrad potvrdíme nebo nabídneme jiný vhodný apod. Telefonicky rezervace nepřijímáme. Kontrolujte si, prosím, i složku spam či hromadná pošta. Děkujeme

Malování na obličej

Malování na obličej

Není na tom nic složitého, malování na obličej je jednoduchá věc a záleží pouze a jenom na Vaší fantazii. Vše ostatní, co k tomu potřebujete máme u nás skladem. V naší nabídce naleznete mnoho druhů pastelek na obličej, barev, pudrů a dalších vychytávek, které jsou nezbytné pro malování na obličej.

Pro svoji inspiraci se můžete podívat například na známý youtube.com, kde můžete shlédnout mnoho ukázek jednotlivých obrázků malování na obličej.

Na co je nezbytné pamatovat, abyste nepoužívali žádné domácí či kupované barvy, které nejsou určeny pro styk s kůží. V naší nabídce naleznete pouze osvědčené barvy na obličej, které jsou k tomuto účelu určené.

Součástí každé skvělé narozeninové párty, či oslavy se skákacím nafukovacím hradem je i malování na obličej a děti ho doslova milují. Fantazii se meze nekladou, takže je jen na Vás jaké výtvory vykouzlíte na obličeji dítěte. Skvělá zábava, která Vás sblíží.

  • Osobní odběr v Brně nebo v Hodoníně.
  • Jste z daleka? Vše pošleme poštou!
  • Do 5 minut zvládne nafouknout i žena.

Novinky

Více novinek

                                                     

facebook party hrady.cz

Skákací hrady půjčovna a pronájem

Pronájem skákacích hradů