fbpx

Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

Ochrana a zpracování osobních údajů

1. Správce

Správcem Vašich osobních údajů je Ing. Petr Chromý, DiS., Slunečná 13, Hodonín, 69501, IČ 75921448, kterému ŽL vydal Městský úřad Hodonín, obecní živnostenský úřad OŽÚ/19116/08 ze dne 16.7.2008. Výše uvedená společnost zpracovává v rámci kupní smlouvy dle GDPR tyto osobní údaje kupujících: Jméno, příjmení, adresu, e-mail, tel. číslo, fakturační adresu, komunikaci mezi zákazníkem a správcem.

Správce v žádném případě neposkytuje osobní údaje třetím osobám, vyjma případů, kdy je to nezbytně nutné. Veškeré osobní údaje jsou důvěrné a nebudou poskytnuty třetí osobě. Výjimku tvoří přepravní společnost Česká pošta, Toptrans, poskytovatel platební brány The Pay, Google analytics. Žádné údaje nebudou předány do zemí mimo EU.

2. Dobra zpracování

Uchování a zpracování osobních údajů je 10 let od doby nákupu, plnění, komunikace. Výjimku tvoří ty údaje, které je zapotřebí uschovat po delší dobu, kdy to stanoví zákon. Například se může jednat o účetnictví apod. 

3. Obchodní sdělení

Na Vaši e-mailovou adresu budou zasílána obchodní sdělení do té doby, dokud je neodmítnete a to tak, že v každém e-mailu je tzv. odhlašovací tlačítko odběru, kterým se můžete kdykoliv odhlásit. Stačí dodržet postup po kliknutí na tlačítko odhlásit. Emailovou adresu budeme uchovávat po dobu 3 let od uzavření kupní smlouvy nebo přihlášení k odběru. 

4. Práva subjektů

Kdykoliv můžete k Vaším osobním údajům přistupovat po přihlášení do účtu na stránkách, kde můžete své údaje upravit nebo smazat. Můžete se dotazovat správce na údaje, které o Vás eviduje, na opravu, na smazání osobních údajů, pokud nejsou v rozporu s jiným zákonem (například účetnictví apod.), vznést námitku proti zpracování, omezit zpracování. V případě pochybností nás můžete kontaktovat na našem e-mailu viz. kontakty, nebo úřad pro ochranu osobních údajů.

5. Bezpečnost dat

Naše stránky jsou zabezpečeny protokolem HTTPS, dbáme na aktualizace a celkovou bezpečnost dat. 

Tyto zásady jsou platné od 21.5.2018

  • Osobní odběr v Brně nebo v Hodoníně.
  • Jste z daleka? Vše pošleme poštou!
  • Do 5 minut zvládne nafouknout i žena.

Novinky

Více novinek

                                                     

facebook party hrady.cz

Skákací hrady půjčovna a pronájem

Pronájem skákacích hradů