fbpx

Rezervace hradu přijímáme přes formulář nezávazné poptávky. Následně hrad potvrdíme nebo nabídneme jiný vhodný apod. Telefonicky rezervace nepřijímáme. Kontrolujte si, prosím, i složku spam či hromadná pošta. Děkujeme

Otázky a odpovědi

Dotazy

Opravdu zvládnu hrad rozbalit a nafouknout sám?
Ano, bez problémů ho zvládnete postavit sám během pár minut. Stačí vytáhnout skákací hrad z přepravní tašky, rozložit podkladovou folii, na ni roztáhnout hrad. Následně připojíte fukar (kompresor) - jen se nasadí konec hradu tzv. rukáv na vstup fukaru, obmotá se páskou na suchý zip a je hotovo. Následně zapnete fukar a hrad je během minuty nafouknut. Následně pomocí kolíků hrad připevníte k zemi. Bez problémů zvládne žena. Zde si můžete přečíst podrobnější článek Stavba a skládání skákacího hradu . Kompletní návod k použití máte jako přílohu smlouvy a jste proškoleni při převzetí hradu.

Platí se vratná kauce za půjčení hradu?
Ano, platí se vratná kauce 2000 Kč při osobním odběru a 3000 Kč při zaslání poštou, která Vám bude po vrácení hradu a jeho kontrole, v případě, že je vše v pořádku,  vrácena převodem na účet do 3 dnů. V případě dodání poštou, bude vrácena  kauce převodem na Váš účet do 7 dnů po vrácení hradu poštou. Číslo účtu nám uvádíte po rezervaci hradu e-mailem, jakmile Vás vyzveme.

Uzavírá se smlouva o půjčení?
Ano, před zapůjčením skákacího hradu se uzavírá standardní smlouva o půjčení hradu. Smlouva je jednoduchá a vyplní se při předání hradu na základě Vašeho občanského průkazu, či jiného dokladu. Pokud tedy za Vás vyzvedává hrad někdo jiný, musí být tato smlouva vedena na údaje toho, kdo hrad vyzvedává a tento s tím musí počítat a souhlasit. Nelze do smlouvy uvést údaje někoho jiného, který není přítomen při vyzvedávání hradu. Náhled smlouvy obdržíte předem do e-mailu při závazné rezervaci.

Co mám dělat, když omylem hrad propíchnu (malá dírka apod. ).
Propíchnutí hradu je v podstatě neproveditelné, při dodržení všech pravidel, avšak kdybyste měli v trávě hřebík... V tomto případě nás prosím ihned kontaktujte a problém vyřešíme, je ale zapotřebí nám to opravdu sdělit. I v případě malého píchnutí hrad normálně funguje dál, protože fukary jsou velmi výkonné a nemá to žádný vliv, následně nám sdělíte, kde je prasklina a my sami provedeme opravu. Avšak jak uvádíme, je to téměř nereálné, pokud dodržíte veškeré podmínky, rady, návod k použití apod.

Co se děje, pokud prší?
Pokud prší, nebo je nevlídné počasí, bohužel my za to nemůžeme a půjčovné se nevrací. Avšak vyjdeme Vám vstříc a poskytneme na příští akci slevu, abyste byli spokojeni. Hrad nesmí ani zmoknout nebo navlhnout, proto i na noc ho musíte uklidit a nenechávat venku (padá rosa, vlhkost atd.).

Může na atrakci pršet?
V žádném případě, jelikož fukar je pod proudem a nesmí na něj pršet. Pokud začne pršet, ihned ho odpojte a schovejte, aby nedošlo k úrazu el. proudem. Atrakci následně musíte zakrýt, nebo rychle schovat (atrakce se vyfoukne za pár vteřin ihned po vypnutí fukaru). Pokud náhodou atrakce obdrží pár kapek, než ji stihnete uklidit, je zapotřebí ji nechat rozbalenou uschnout na sluníčku, nebo nechat rozloženou apod. Zabalená atrakce nikdy nevyschne, při zapnuté atrakci se skákací hrad vysuší rychle tím, že fukar funguje jako fén. Podkladovou plachtu ze spodní části utřít. Nikdy nebalte hrad mokrý. V případě, že Vám nestihne uschnout do termínu vrácení, kontaktujte nás prosím a najdeme řešení.

Jak zabalit atrakci?
Atrakci není možné zabalit mokrou, ani jinak znečištěnou. Nikdy atrakci neumývejte saponátem, ani ničím jiným, pouze čistou vodou vlhkým hadříkem. Pokud dodržíte, že na atrakci se nesmí chodit, nebo dokonce skákat v botech, jíst, nosit si na atrakci pití a pod atrakcí je podkladová folie (je součástí), tak atrakce nikdy špinavá nebude. Po vypnutí fukaru se atrakce ihned sfoukne, poskládáte ji a umístíte do přepravní tašky (otázka asi 5 minut).

Poskytujete dozor u atrakce?
Atrakci máte zapůjčenou Vy a proto Vy jste plně odpovědní za případné nehody, úrazy a jiné a nikdy byste neměli nechat děti na skákacím hradu bez dozoru. Dodržujte bezpečnost, nepřekračujte počet dětí na atrakci a nikdy nenechávejte děti bez dozoru. Součástí smlouvy jsou závazné instrukce pro chování na hradu a je potřeba je dodržovat, aby nedošlo k úrazu, poškození hradu apod., odpovědnost je na Vás.

Má hrad potřebné atesty?
Ano, skákací hrad má veškeré potřebné evropské atesty.

Jak funguje zapůjčení skákacího hradu poštou?
Zasílání poštou funguje na základě objednávky, kdy Vám bude hrad zaslán na Vaši adresu s dobírkou za pronájem včetně kauce (cena dle vybraného hradu + kauce). Následně po skončení Vašeho pronájmu Vy musíte v daný den odnést hrad na poštu, nebo si zajistit kurýra (DPD, PPL atd.) a tento zaslat zpět na naši adresu Dárkové centrum, Legionářů 2, Hodonín, 69501. Můžete si zvolit dopravce např. PPL, DHL atd., při využití České pošty je zapotřebí zaslat balíkem do ruky, aby balík přišel ihned druhý den po odeslání. Pokud si půjčujete hrad na víkend, tak my Vám hrad odešleme 48 hodin předem, čili již ve středu, aby Vám do pátku dorazil. Vy nám hrad odešlete ihned v pondělí. Více si můžete přečíst zde, kde zjistíte i jak si nechat hrad vyzvednout dopravcem přímo doma atd.  Pronájem hradu poštou

Co se stane, pokud nestihnu vrátit hrad včas?
Je Vám účtováno nájemné za další den dle ceníku. Pokud vrátíte hrad znečištěný, mokrý, poškozený, neúplný atd. účtujeme si poplatek za vyčištění, či uvedení do původního stavu apod. dle ceníku. Ale vždy nás kontaktujte, máme lidský přístup a určitě se domluvíme, pokud nám vysvětlíte, jaký vznikl problém a nám to nezpůsobí škodu. 

Jak je účtována cena za víkend?
Uvedená cena je myšlena za celý víkend. Cena za víkend je tedy platná za celé období od pátku do pondělí.

Poskytujete slevy?
Ano, při půjčení dvou a více atrakcí poskytujeme slevu 15 % na levnější z nich.

Můžu atrakci použít při kulturní akci a vybírat vstupné?
Bohužel nemůžete, atrakce nejsou určeny ke komerčním účelům, ale pouze pro soukromé oslavy, párty a jiné podobné soukromé, či firemní akce.

Jak mám atrakci objednat?
Ideálně použít náš nezávazný poptávkový formulář u atrakce, kdy dostaneme od Vás veškeré informace ohledně zapůjčení. My Vám následně již zavoláme resp. napíšeme a jsme připraveni říct, zda-li je atrakce volná, nabídnout alternativu a vše podstatné sdělit.  Samozřejmě můžete využít i telefonického, nebo e-mailového kontaktu apod., záleží jen na Vás, jak jste zvyklí. Samotné rezervace však telefonicky neprovádíme, pouze na základě poptávky z webu.

Jsou součástí hradu i plastové balonky?
Ano, u osobní výpujčky jsou součástí některých hradů plastové balonky, případně můžeme poskytnout nad rámec, při zaslání poštou nejsou součástí u různých hradů, z důvodu toho, že u velkých hradů je nelze přiložit, aby nebyly poškozeny.

V kolik hodin mám atrakci vyzvednout a v kolik hodin vrátit?
Vše podstatné následně domluvíme telefonicky nebo e-mailem, aby časově vše vyhovovalo ke vší spokojenosti a Vašim možnostem. Veškeré informace zasíláme při rezervaci na e-mail, kde jsou všechny podrobné informace k zapůjčení skákacího hradu a vyzvednutí hradu. 

Kolik stojí elektřina při zapnutém hradu?
Při průměrné spotřebě 500 W stojí jedna hodina provozu přibližně 5 korun dle Vašeho tarifu elektřiny. Čili pokud atrakce bude nafouknuta celý den, bude Vás to stát přibližně 40 korun (při osmi hodinách).

Můžou na hrad dospělí, nebo starší, než jsou uvedeni v tabulce u hradu? 
V žádném případě, při porušení daných pravidel může dojít k celkovému poškození hradu a bude vyžadována plná náhrada. 

Můžu přijít si vybrat hrad na výdejnu bez rezervace? 
Ne, bohužel toto není možné, jelikož hrady jsou na různých výdejnách a na každé půjčení jsou připravovány, kontrolovány pod kamerovým systémem a připraveny na výdej. Samozřejmě umíme půjčit hrad i na poslední chvíli, ale nelze z minuty na počkání. 

  • Osobní odběr v Brně nebo v Hodoníně.
  • Jste z daleka? Vše pošleme poštou!
  • Do 5 minut zvládne nafouknout i žena.

Novinky

Více novinek

                                                     

facebook party hrady.cz

Skákací hrady půjčovna a pronájem

Pronájem skákacích hradů